Efektowne T-shirty na każdą porę roku

Moda słowiańska w Polsce jest stosunkowo młoda. Dlatego też wiele firm tworzy nazwy, które są powiązane z mitologią słowiańską. W ofercie firmy znajdują się na chwilę obecną głównie koszulki słowiańskie.

Koszulki słowiańskie: co warto o nich wiedzieć?

Koszulki słowiańskie zostały wykonane z bawełny bardzo wysokiej jakości z niewielkim dodatkiem polyestru. Dzięki temu koszulki nawet po kilku praniach nie rozciągają się. W ofercie znajdują się damskie i męskie koszulki słowiańskie. Kolekcja składa się z T-shirtów ze słowiańskimi symbolami albo postaciami. Do wyboru są także koszulki, na których nadruki przedstawiają strzygi, złe duchy i inne potwory z mitologii słowiańskiej: Leszy, Czart, Tęsknica i Południca. Wszystkie koszulki są taliowane, a więc układają się na sylwetce doskonale. Kolekcja specjalna to koszulki, które zostały stworzone wspólnie przez polskie marki.

Koszulki słowiańskie: dlaczego warto mieć chociaż jedną?

Projekty nadruków na koszulkach są dziełem młodych polskich projektantów. Nadruki, które znalazły się na koszulkach wielu polskich marek wykonano techniką sitodruku. Też występuje nadruki wykonane metodą druku sublimacyjnego. Obie metody nadrukowywania zapewniają nie tylko doskonałą jakość wydruku, ale również jego trwałość. Wszystkie koszulki wyprodukowano w Polsce. Można je kupić w sklepie internetowym. Koszulki pakowane są w stylowe pudełko.

Efektowne T-shirty na każdą porę roku
4.9 (97.14%) 7 głosów

Dodaj komentarz