Elektroniczne wnioski urlopowe

Drogą online załatwiamy coraz więcej spraw. Tą drogą możemy dzisiaj złożyć wniosek o dowód osobisty, rozliczyć się z Urzędem skarbowym, zrobić zakupy czy zarezerwować miejsce w hotelu. W niektórych firmach działa elektroniczny system urlopowy. System urlopowy to rozwiązanie bardzo nowoczesne. System urlopowy sprawdził się już w bardzo wielu firmach.

Korzyści, które daje program

Program do urlopów to narzędzie składające się z kilku elementów, które ułatwia zarządzanie urlopami w firmie. Istotnym elementem są elektroniczne wnioski urlopowe. Elektroniczne wnioski urlopowe umożliwiają pracownikom wypełnienie wniosku o urlop drogą online. Osoby, które składają elektroniczne wnioski urlopowe są za każdym razem informowane o tym, jaki jest status złożonego przez nie wniosku. Elektroniczne wnioski urlopowe trafiają do akceptacji w sposób automatyczny. Osoba, która jest odpowiedzialna za ich akceptację o wpłynięciu nowego wniosku informowana jest wiadomością e-mail lub SMS-em.

Wnioski udostępniane w programie

Program do urlopów jest narzędziem, które umożliwia złożenie wniosków o kilka różnych rodzajów urlopu. Elektroniczny system urlopów ułatwia nie tylko złożenie wniosku o urlop, ale także jego ewidencjonowanie. E-urlopy umożliwiają złożenie wniosku między innymi o urlop wypoczynkowy i macierzyński. Elektroniczny system urlopów może zostać dostosowany do indywidualnych wymogów w danej firmie. E-urlopy przeznaczone są dla średnich i dużych firm. Osoby, które zainteresowały e-urlopy zachęcamy do przeczytania naszego innego artykułu.

Elektroniczne wnioski urlopowe
4.6 (92.04%) 93 głosów

Dodaj komentarz