Kupujemy sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny

Rehabilitacja pomaga wielu osobom w powrocie do zdrowia. Proces rehabilitacji po ciężkich chorobach i wypadkach zaczyna się jeszcze w szpitalu i jest kontynuowany w domu. Rehabilitacja jest potrzebna także seniorom. Wykonywanie ćwiczeń usprawniających wymaga odpowiedniego sprzętu. Taki sprzęt oferuje sklep rehabilitacyjny. 

Rodzaje sprzętu dostępnego w sklepie rehabilitacyjnym 

Sklep rehabilitacyjny oferuje bardzo bogaty wybór sprzętów rehabilitacyjnych; dzięki temu można wybrać taki, który najlepiej sprawdzi się przy danym schorzeniu. Sklep rehabilitacyjny ma w ofercie między innymi akcesoria, które przydatne są w profilaktyce przeciwzakrzepowej i przeciwprzykurczowej u osób w podeszłym wieku. Sklep medyczny proponuje więc między innymi różnej wielkości piłki do ćwiczeń. Z uwagi na różnorodność schorzeń wymagających stosowania sprzętu ortopedycznego sklep medyczny prowadzi również sprzedaż gorsetów i kołnierzy ortopedycznych, wózków inwalidzkich, kul, lasek i balkoników. 

Co jeszcze można kupić?

Mając na uwadze dobro leżących pacjentów sklep ortopedyczny proponuje także zakup materacy, poduszek i stożków przeciwodleżynowych. W ofercie sklepu są także wysokiej klasy łóżka rehabilitacyjne; są to zarówno łóżka mechaniczne standardowe jak i łóżka elektryczne. Łóżka zapewniają nie tylko komfort osobie leżącej, ale ułatwiają również pracę opiekunom. 

Jeśli temat ten wzbudził czyjeś zainteresowanie, zachęcamy do przeczytania także naszego wcześniejszego artykułu, w którym mówimy o tym, jaki sprzęt rehabilitacyjny można kupić.

Dodaj komentarz