Azjatyckie kosmetyki w twojej łazience

Mieszkanki dalekiej Azji słyną z gładkiej skóry. Zawdzięczają ją między innymi stosowaniu kosmetyków opartych na naturalnych składnikach: ziołach, wyciągach z owoców i roślin. Tajskie kosmetyki naturalne szturmem podbijają cały świat. Tajskie kosmetyku naturalne stały się hitem także w Polsce; dzisiaj tajskie kosmetyku naturalne można mieć w swojej łazience nie ruszając się z domu. Tajskie kosmetyki można kupić w internecie. 

Najczęściej używane składniki 

Tajskie kosmetyki oparte są nie tylko na naturalnych, ale przede wszystkim na rodzimych składnikach. Tajskie kosmetyki zawierają olej z kokosa lub mleczko koksowe. Są to składniki bardzo bogate w witaminę E i kwasy tłuszczowe. Kosmetyki z Tajlandii, w których składzie znajduje się jeden z tych składników świetnie nawilżają nawet przesuszoną skórę. Kosmetyki z Tajlandii często zawierają unikatowe składniki. Niemal codziennym rytuałem mieszkanek dalekiej Azji jest masaż. W internetowym sklepie, który oferuje kosmetyki azjatyckie można kupić kokony jedwabnika idealne do masażu. 

Czemu kosmetyki azjatyckie są skuteczne?

Kosmetyki naturalne z Azji nie zawierają parabenów i silikonów. Kosmetyki naturalne z Azji zawierają składniki używane i cenione w krajach azjatyckich od stuleci, a których skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Kosmetyki naturalne z Azji bogate są w składniki nawilżające, polifenole, antyutleniacze, witaminy i minerały. 

O właściwościach naturalnych kosmetyków azjatyckich więcej osoby zainteresowane przeczytają w  naszym innym tekście.

Następny wpis

Żywienie oparte na tłuszczach

pon. mar 11 , 2019
Jeśli zastanawiacie się nad tym jaka dieta będzie dla Was najlepsza to możliwe, że interesującą propozycją będzie dieta keto, która w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularna i zyskuje sobie zwolenników. To kolejna odmiana jeśli chodzi o diety niskowęglowodanowe. Okazuje się, że popularność takich diet nie maleje, tylko pojawiają […]
Żywienie oparte na tłuszczach

Sprawdź też