Co to są wagi pomostowe?

Jednym z najpopularniejszych produktów, służących do ważenia w przemyśle, jest waga pomostowa. Inaczej nazywana wagą platformową, doskonale sprawdza się w mniejszych i większych hurtowniach, a także w sklepach spożywczych, gdzie sprzedawane są głównie produkty sypkie na wagę.

Tego rodzaju waga platformowa zwykle charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz udźwigiem do 500 kilogramów, z dokładnością ważenia od 2 gram. Jeżeli prowadzisz sprzedaż towarów sypkich, takich jak kasza, mąka, kukurydza czy inne produkty, sprawdź w ofercie sklepu co dla ciebie przygotowaliśmy.

Waga platformowa nie tylko do 500 kilogramów

W ofercie sklepu z wagami, każdy znajdzie nie tylko małe wagi pomostowe, ale również większych rozmiarów wagi, gdzie największym produktem są wagi platformowe do 3000 kilogramów. Tego rodzaju produkty są potrzebne w dużych zakładach przemysłowych, gdzie wyprodukowane czy posortowane produkty muszą zostać spakowane i przetransportowane do innych punktów sprzedażowych. Jeżeli zatem prowadzisz hurtownię spożywczą, a może jesteś rolnikiem i sprzedajesz zboże bądź inne produkty spożywcze sypkie, koniecznie wyposaż się w odpowiednią wagę pomostową.

Najważniejsza jest wysoka jakość wagi platformowej

Waga pomostowa ma nie tylko porządnie wyglądać, musi być przede wszystkim zbudowana z wysokiej jakości stali, dzięki czemu jej wytrzymałość będzie naprawdę duża. Dobierając wagi platformowe, warto zwrócić uwagę szczególnie na dokładność pomiaru, a także na funkcję legalizacji, która w przypadku firmy handlowej jest obowiązkowa.

Do wyboru macie państwo wagi platformowe do 150 kilogramów, 300 kilogramów i większe. W zależności od prowadzonej działalności, należy wybrać produkt spełniających wszystkie państwa oczekiwania.

Następny wpis

Co kupić - obrożę czy szelki dla psa?

pon. paź 3 , 2022
Jeżeli jesteśmy właścicielami czworonożnego pupila, powinniśmy zadbać o właściwe wyposażenie i akcesoria, dzięki którym opieka nad nim będzie jeszcze lepsza. W tym celu warto zastanowić się co jest dla psa lepsze. Czy powinna to być tradycyjna obroża, czy może lepsze będą szelki dla psa guard. W zależności od wielkości psa […]
Co kupić - obrożę czy szelki dla psa?

Sprawdź też