Czy opłaca się wynajmować busa?

Nowoczesna flota samochodów z oferty  obejmuje szeroki wybór różnorodnych modeli aut. Jeśli interesuje Cię wynajem  busów w Gdańsku, koniecznie zwróć uwagę na naszą elastyczną ofertę. Proponujemy samochody nowe, maksymalne roczne, których wynajem może być doskonałym rozwiązaniem przy planowaniu wycieczek po Gdańsku i okolicznych miejscowościach, oraz podczas organizacji wyjazdów i spotkań służbowych. Wynajem busa w Gdańsku może jednak sprawdzić się także w wielu innych sytuacjach, w których niezbędny jest wygodny i bezpieczny pojazd mieszczący więcej niż 5 pasażerów.

Wynajem busa – Gdańsk. Rozwiązanie problemów logistycznych!

Możliwość wynajęcia busów w Gdańsku jest skutecznym rozwiązaniem problemów logistycznych z transportem większej grupy pasażerów. Oferta wypożyczalni samochodów przeznaczona jest dla osób prywatnych i firm. Podjęcie decyzji o wypożyczeniu busa osobowego jest dobrym rozwiązaniem na wygodny przewóz uczestników imprez okolicznościowych i wycieczek, partnerów biznesowych i pracowników, ale również własnej, licznej rodziny lub znajomych. Wypożyczalnia oferuje również usługę wynajęcia busa w Gdańsku z profesjonalnym kierowcą.

Wynajem busów w Gdańsku – opcja krótko- i długoterminowa

Wynajem busów w Gdańsku może mieć charakter krótkoterminowy lub długoterminowy.  Warunki i cenę najmu ustalamy indywidualnie na podstawie Twoich potrzeb, wyboru opcji dodatkowych i itp. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się popularna opcja wypożyczenia busa na weekend lub na wakacje! Zapraszamy do swobodnej konfiguracji najmu.

Poznaj naszą flotę!

Busy osobowe są pojazdami nowoczesnymi (to auta nowe, maksymalnie roczne) w doskonałym stanie technicznym. Modele z naszej oferty wyposażone są w wiele udogodnień: klimatyzację, radio samochodowe, poduszki powietrzne i kilka innych opcji. Pojazdy mają system wspomagania układu kierownicy, ABS i centralne zamki. Oferujemy busy z automatyczną i manualną skrzynią biegów. Decydując się na wynajem busa w Gdańsku za pośrednictwem wypożyczalni, możesz mieć pewność, że otrzymasz od nas pojazd zatankowany, ubezpieczony, w świetnym stanie technicznym i po prostu… gotowy do drogi! Oferujemy: wynajem busa 6-osobowego, 7- osobowego i 9-osobowego.

Polecamy w szczególności nowoczesnego Opla Vivaro w wersji dziewięcioosobowej, wygodnego i luksusowego Mercedesa Vito dla 6 pasażerów, a także pakownego, siedmioosiowego Fiata Ducato z bagażnikiem o pojemności 10 m3!

Planujesz wynajem busa w Gdańsku? Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wypożyczalni! Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje atrakcyjne warunki najmu dla każdego – klientów indywidualnych i firmowych. Nie doliczamy ukrytych kosztów, umowy najmu busów są jasne i transparentne!

Następny wpis

Okna dla mieszkańców Bydgoszczy

czw. sty 26 , 2023
Oferta Fenster Tech zapewni Ci to, czego oczekujesz najbardziej: ciepłe pomieszczenie, tłumienie dźwięków z zewnątrz, bezpieczeństwo i wysoka estetyka. Mamy dla Ciebie m.in. 3-szybowe okna Aluplast i system IDEAL 8000 – efekt nowoczesnych rozwiązań technicznych – wysoka jakość przekładająca się na komfort codzienności. Okna Bydgoszcz przez długi czas zachowują swoją funkcję i jednocześnie […]
Okna dla mieszkańców Bydgoszczy

Sprawdź też