Dlaczego kobiety pokochały azjatyckie kosmetyki?

Każda kobieta marzy o nieskazitelnej cerze i skórze gładkiej jak jedwab. Wiele więc zachwyca uroda mieszkanek dalekiej Tajlandii, Japonii, Korei. Mieszkanki krajów azjatyckich od wieków używają do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów głównie naturalnych kosmetyków. Tajskie kosmetyki naturalne stały się popularne również w Polsce. W bagażu każdej Polki, która wraca z wycieczki do Tajlandii na pewno znajdą się tajskie kosmetyki naturalne. Dzisiaj tajskie kosmetyki naturalne można kupić także w Polsce. 

Składniki w tajskich kosmetykach 

Bardzo popularnym składnikiem, który bardzo często zawierają tajskie kosmetyki są włókna jedwabiu. Mają one zdolność zatrzymywania wody w naskórku i zwalczania wolnych rodników. Dodawane są do kremów do cery dojrzałej i suchej. Kolejny składnik, który często zawierają tajskie kosmetyki to olejki. Najczęściej tajskie kosmetyki zawierają bogaty w kwasy tłuszczowe i witaminę E olej z kokosa. Są jednak także kosmetyki z Tajlandii, które mają w swoim składzie olej z opuncji figowej. W większości kosmetyki z Tajlandii nie zawierają parabenów i silikonów.

Dlaczego kobiety chętnie sięgają po azjatyckie kosmetyki?

Kosmetyki naturalne z Azji zawdzięczają swoją popularność właśnie temu, że są naturalne. Kosmetyki azjatyckie łączą w sobie tradycję i zaawansowane technologie. Dzięki temu kosmetyki naturalne z Azji są bardzo skuteczne. 

Osoby, które zainteresował ten temat zachęcamy do przeczytania także naszego innego artykułu również poświęconego tej tematyce.

Następny wpis

Wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny

pt. mar 8 , 2019
Rehabilitacja jest potrzebna osobom, które wracają do zdrowia po ciężkiej chorobie czy wypadku. Ale jest ona niezbędna także osobom przykutym do łóżka, w podeszłym wieku, niepełnosprawnym ruchowo. Rehabilitacja może odbywać się w domu, ale jest do tego potrzebny odpowiedni sprzęt. Sklep rehabilitacyjny jest najlepszym miejscem do zakupu takiego sprzętu.  Co […]
Wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny

Sprawdź też