Kiedy przyda się program dla firm transportowych?

Program dla firmy transportowej może być niezwykle przydatnym narzędziem dla naszego przedsiębiorstwa. Program dla firm transportowych pozwala nam rozwiązać wiele problemów.

Logistyka oraz przetargi

Program dla firmy transportowej przyda się na etapie rozwoju biznesu od małego do średniego. Także, wtedy gdy firma nie ma osoby o niezbędnych kompetencjach lub pracownicy wcześniej zarządzali ręczną metodą planowania, lub wszystko pozostawiono kurierom. Zdarzają się sytuacje, w których program dla firmy transportowej jest potrzebny przez określony czas, istnieje potrzeba zatrudnienia indywidualnego pracownika o niezbędnych kompetencjach. Także, wtedy gdy konieczne jest jednorazowe obliczenie optymalnych tras.

We wszystkich tych przypadkach program można całkowicie dostosować zgodnie z potrzebami firmy w zakresie logistyki transportu. Z usługi może skorzystać każdy pracownik, szkolenie zwykle nie trwa dłużej niż 2 godziny. W rezultacie firma otrzymuje zautomatyzowane rozwiązania pod klucz dla procesów logistycznych.

Praktyczny program dla transportu

Dość powszechnym problemem jest punktualność kurierów. Głównym zadaniem kuriera jest przybycie nie wcześniej niż w oknie czasowym. Problem ten silnie odbija się negatywnie na klientach, z możliwym odrzuceniem codziennej współpracy. Program uwzględnia okna czasowe podczas planowania, pozwala monitorować online kurierów i status realizacji zamówień oraz powiadamiać klientów SMS-em. Wszystko to pozwala zmniejszyć odsetek spóźnionych kurierów i zwiększyć lojalność klientów.

Czasami pojawia się niewłaściwe wykorzystanie lub zawyżony budżet na transport. Problem ten dotyczy średnich i dużych firm i może mieć kilka przyczyn: niewłaściwe użytkowanie pojazdów, nieefektywne planowanie trasy, a w rezultacie zwiększone budżety na paliwo i smary oraz utrzymanie pojazdów.

Następny wpis

Pizza w Szczecinie z dostawą w nocy

śr. paź 16 , 2019
Pizza to proste, ale bardzo smaczne danie. Osób, które decydują się przygotować je w domu od początku do końca jest bardzo niewiele. Pizza jest daniem, które lubimy jeść na mieście lub zamawiać do domu. Osoby, które nagle poczują głód bez problemu zamówią pizzę na przykład w Szczecinie. Ciekawe jest to, […]
Pizza w Szczecinie z dostawą w nocy

Sprawdź też