Monitorowanie systemu Windows i firmowych serwerów

Monitorowanie Windows to program, który umożliwia monitorowanie pracy każdego firmowego komputera. Pozwala uzyskać szereg informacji na temat wykorzystywania zasobów sieciowych. Z punktu widzenia bezpieczeństwa IT, monitorowanie Windows jest niezwykle istotne.

Monitorowanie Windows Server: jakie są możliwości programu?

Monitorowanie Windows znacząco wpływa na podniesienie poziomu bezpieczeństwa systemów IT. Program, który umożliwia monitoring Windows Server został tak skonstruowany, aby możliwe było śledzenie aktywności wszystkich użytkowników. Monitoring Windows Server to oprogramowanie, które umożliwia śledzenie aktywności nawet uprzywilejowanych użytkowników. Co więcej, monitoring Windows Server pozwala śledzić dostęp do wszelkich danych, także tych wrażliwych. Ponadto program rejestruje każdy rodzaj aktywności użytkownika. Możliwa jest także rejestracja sesji Windows.

Rejestracja sesji Windows: kompleksowe śledzenie użytkownika

Rejestracja sesji odbywa się w czasie rzeczywistym, co jest jedną z zalet programu. Istotne jest to, że rejestracja sesji Windows pozwala na zarejestrowanie nieograniczonej ilości sesji terminalowych. Istotne jest to, że rejestracja sesji RDP to sposób na zidentyfikowanie osoby, która złamała zasady bezpieczeństwa IT.

Rejestracja sesji RDP to tylko jedna z możliwości programu do monitorowania systemu Windows. System rejestruje także inne sesje graficzne. Istotne jest też to, że rejestracja sesji RDP możliwa jest także w przypadku innych niż Windows systemów operacyjnych.

Następny wpis

Opakowania jednorazowe dla gastronomii

czw. wrz 8 , 2022
Osoby, które prowadzą działalność w branży gastronomicznej potrzebują różnego rodzaju opakowań. Dobry producent opakowań jednorazowych proponuje opakowania dla gastronomii o różnych zastosowaniach. Opakowania dla gastronomii: jakie materiały? Dobry producent opakowań jednorazowych stara się spełnić oczekiwania bardzo różnych grup klientów. W ofercie, którą przygotował cieszący się uznaniem producent opakowań jednorazowych znalazły […]
Opakowania jednorazowe dla gastronomii

Sprawdź też