Ochrona i bezpieczeństwo danych w firmie

Zapewnienie ochrony danych wrażliwych to ważne zadanie dla każdej firmy. Jednym ze skutecznych sposób jest zainstalowanie specjalnego oprogramowania komputerowego, które umożliwia monitorowanie Windows.

Monitorowanie Windows: jakie są możliwości programu?

Program, który umożliwia monitorowanie Windows został skonstruowany tak, aby był naprawdę bardzo skuteczny. Monitorowanie Windows to narzędzie posiadające szereg przydatnych funkcji. Dzięki temu oprogramowaniu możliwy jest monitoring Windows Server. Program skonstruowano tak, aby możliwy był monitoring Windows Server także na urządzeniach USB.

Oprogramowanie wyposażono w narzędzia, które pozwalają na monitoring Windows Server nie tylko w środowisku Windows. Możliwa jest także rejestracja sesji RDP w innych aplikacjach i protokołach. Rejestracja sesji RDP odbywa się w czasie rzeczywistym. Do tego rejestracja sesji RDP odbywa się w sposób ciągły.

Rejestracja sesji Windows: inne zalety

Rejestracja sesji Windows to rozwiązanie, które bardzo skutecznie zwiększa ochronę i bezpieczeństwo danych wrażliwych. Na stosowanie tego rozwiązania może zdecydować się każda firma niezależnie od wielkości, która posiada system IT. Rejestracja sesji Windows odbywa się, o czym już wspominaliśmy, w sposób ciągły.

Nawet chwilowa utrata połączenia z serwerem nie sprawia, że rejestracja sesji Windows zostanie przerwana. Każda zarejestrowana sesji zawiera bardzo szczegółowe dane o aktywności danego użytkownika. Wszystkie nagrane sesje można łatwo odnaleźć.

Następny wpis

Gdzie najlepiej kupić części do ciężarówek do ciężarówek

śr. paź 26 , 2022
Do transportu różnego rodzaju towarów wykorzystywane są samochody ciężarowe. Są one produkowane przez wiele koncernów motoryzacyjnych. Na polskich drogach wyjątkowo często można zobaczyć samochody ciężarowe marki Renault i Volvo. Zapotrzebowanie na części do tych pojazdów jest więc bardzo duże. Dzisiaj części do samochodów ciężarowych można kupić bez najmniejszych problemów. Dlaczego […]
Gdzie najlepiej kupić części do ciężarówek do ciężarówek

Sprawdź też