Okna dla mieszkańców Bydgoszczy

Oferta Fenster Tech zapewni Ci to, czego oczekujesz najbardziej: ciepłe pomieszczenie, tłumienie dźwięków z zewnątrz, bezpieczeństwo i wysoka estetyka. Mamy dla Ciebie m.in. 3-szybowe okna Aluplast i system IDEAL 8000 – efekt nowoczesnych rozwiązań technicznych – wysoka jakość przekładająca się na komfort codzienności. Okna Bydgoszcz przez długi czas zachowują swoją funkcję i jednocześnie są bezproblemowe w użytku. Modelowo wpisują się w trend projektowania konstrukcji okiennych o niskiej przenikalności cieplnej. To możliwe między innymi poprzez zwiększenie głębokości kształtowników i liczby komór wewnętrznych. Firma Aluplast jest jednym z kilku innowacyjnych producentów, którego rozwiązania wdrażamy w Bydgoszczy i okolicach tego miasta.

Długa żywotność i ciepło – niezawodne okna w Twoim domu lub biurze

W badaniach nad współczynnikiem przenikalności cieplnej profili Uf=1,0 W/m2 K okazało się, że okna Aluplast systemu IDEAL 8000 doskonale nadają się do budownictwa energooszczędnego. Jest to też system wyróżniający się wysoką szczelnością, dzięki trzeciej, wewnętrznej uszczelce przylegającej do przylgi środkowej. Zastosowanie tego rozwiązania wpływa również na zwiększenie bezpieczeństwa – ewentualne wyważenie skrzydła jest utrudnione. Producent miał na uwadze, że większość włamań dokonywana jest przez okna Bydgoszcz, a co za tym idzie: zapewnienie poczucia bezpieczeństwa domownikom stało się priorytetem. Jeśli interesuje Cię wycena okien Aluplast, skorzystaj z formularza online w zakładce „Wycena”. Podaj swoje dane osobowe i napisz do nas wiadomość. Indywidualna wycena jest możliwa bez wychodzenia z domu – odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy Ci orientacyjne koszty. Dzięki temu łatwiej zaplanujesz budżet pod kątem okna PCV Aluplast.

Nowoczesny design okien

Aluplast system IDEAL 8000 to nie tylko zaawansowana technologia, lecz także nowoczesny design, zaspokajający potrzeby estetyczne. Mieszkanie i dom są azylem, w którym wszystko musi być dopasowane do potrzeb lokatorów. Klienci mają do wyboru szeroką paletę folii dekoracyjnych i nakładek aluminiowych Aluskin. Kształt okna jest ważny, ale znaczenie ma również kolor – okna PCV i elegancki świat kolorów to wyjątkowe połączenie. Zobacz kompleksową ofertę i dopasuj ją do swojego wnętrza.

Fenster Tech dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic

Proponujemy sprzedaż propozycji Aluplast i ciepły montaż okien w Bydgoszczy. To montaż warstwowy, polegający na dodaniu w miejsce styczności okna z murem dodatkowej warstwy izolacji cieplnej. Okna Bydgoszcz tniemy na wymiar – tak, aby spełniały wymagania klientów. Wymagania te uwzględniamy zresztą szeroko: chodzi nie tylko o parametry techniczne, lecz także funkcjonalność systemów okiennych i ich estetykę. Przedstawiane na tej podstronie okna Aluplast mogą być zamontowane zarówno w nowym, jak i starym budownictwie. Jeśli masz więcej pytań, zapraszamy do kontaktu.