Program dla firm logistycznych

Program dla firmy transportowej to bardzo przydatne narzędzie, które pozwoli nam zdynamizować pracę firmy oraz zwiększyć dochody.

Co może mieć taki program?

Program dla firm transportowych może mieć wiele funkcji. Jedną z nich jest często aplikacja mobilna do określania lokalizacji kierowcy. „Inteligentny kierowca” automatycznie określa lokalizację samochodu, co pozwala logistyce nie spędzać 2 godzin czasu pracy na rozmowach z kierowcami. Aplikacja upraszcza także interakcję kierowców i firm transportowych: menedżerowie szybko przekazują zamówienia kierowcom, a kierowcy szybko zabierają ich do pracy. Z kolei raporty analityczne do podejmowania trafnych decyzji zarządczych pozwalają łatwo analizować wskaźniki ważne dla firmy. Korzystając z raportu, otrzymujesz codzienną analizę kluczowych wskaźników i wyników firmy. Oprócz standardowych raportów możemy opracowywać raporty zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.

Wizualna reprezentacja punktów na mapie

Najwygodniejszą formą prezentacji informacji jest prezentacja wizualna. Dlatego programy pozwalają na otrzymywanie maksymalnej ilości informacji podczas przeglądania map. Możesz zobaczyć lokalizację wszystkich punktów dostawy, trasę, po której porusza się transport. Widoczne są również magazyny, stacje benzynowe, garaż.

Na mapie najczęściej przedstawia się:

  • punkty dostawy produktów, kolejność ich objazdu, trasa;
  • magazyny, z których wysyłane są produkty;
  • punkty serwisowe (garaż, stacja benzynowa itp.).

Przy obliczaniu tras dostaw branych jest pod uwagę szereg czynników:

  • wymiary, ładowność, typ samochodu;
  • rodzaj zamawianych towarów, ich waga, gabaryty;
  • terminy dostawy;
  • kategoryzacja dróg, kierunek ruchu, oznakowanie, ograniczenia prędkości.

Trasy można obliczyć dla dwóch rodzajów tras:

  • cena minimalna;
  • zrównoważony pod względem ceny i czasu.

Następny wpis

Dobra oferta nowych mieszkań w Poznaniu

pt. lis 15 , 2019
Obecnie rynek nieruchomości w naszym kraju ma się faktycznie bardzo dobrze i znajdziemy wiele różnych propozycji, na które warto będzie warto zwrócić uwagę. Między innymi nowe mieszkania Malta Poznań to liczne inwestycje, które w tej dzielnicy miasta obecnie są realizowane. Jeśli ktoś w stolicy województwa będzie szukał dla siebie atrakcyjnej […]
Dobra oferta nowych mieszkań w Poznaniu

Sprawdź też