Tajskie kosmetyki na twojej toaletce

Mieszkanki dalekiej Tajlandii słyną ze swojej urody. Mieszkanki nie tylko Europy zazdroszczą im między innymi jedwabistych włosów i gładkiej skóry. Podstawą ich urody są nie tylko geny, ale także kosmetyku oparte na naturalnych, dla mieszkanek Polski czasem bardzo egzotycznych, składnikach. Przyjrzymy się im bliżej.

Ryż, kokon jedwabnika i inne naturalne składniki

Zadbane mieszkanki Tajlandii czy Japonii już bardzo dawno temu uwierzyły w to, że naturalne składniki są bardzo skuteczne. Kosmetyki azjatyckie stały się popularne również wśród wielu Polek. Kosmetyki azjatyckie nie mają dodatku silikonu, nie zawierają także sztucznych barwników. Kosmetyki azjatyckie zawierają za to wyciągi z ziół, roślin i owoców. Mieszkanki Tajlandii dbają o to, aby ich cera była prawidłowo nawilżona. Do pielęgnacji twarzy używają między innymi kokonu jedwabnika, który oczyszcza cerę, poprawia jej koloryt, usuwa drobne zmarszczki i dogłębnie ją nawilża. W składzie wielu kosmetyków jest także olej z kokosa.

Gdzie kupić azjatyckie kosmetyki?

Tajskie kosmetyki dostępne są już w Polsce. W internecie działa sklep, który prowadzi sprzedaż naturalnych kosmetyków azjatyckich. Wszystkie kosmetyki w sklepie wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Oferta sklepu z azjatyckimi kosmetykami jest bardzo bogata. Do wyboru są między innymi kosmetyki do makijażu, do codziennej pielęgnacji twarzy, peelingi, maseczki i wiele jeszcze innych.

Dziś każda kobieta może wykorzystać moc naturalnych kosmetyków azjatyckich nie ruszając się z domu.

Następny wpis

Dieta oparta na tłuszczu – wysoka skuteczność

śr. mar 6 , 2019
Diety ketogeniczne, które zakładają istotne zwiększenie ilości tłuszczu w diecie a ograniczenie węglowodanów stają się w ostatnim czasie prawie tak samo modne jak swego czasu diety białkowe. Okazuje się, że tłuszcze są w stanie wspierać nasz organizm w procesie odchudzania, oczywiście pod warunkiem, że ich dawka będzie wysoka, będą to […]
Dieta oparta na tłuszczu – wysoka skuteczność

Sprawdź też