Wysoka wartość mieszkań na parterze

Wbrew pozorom, mieszkanie na parterze nie jest niebezpieczne, albowiem obecnie niemalże wszystkie osiedla są monitorowane, posiadają dodatkową ochronę, a mieszkanie na parterze jest tak samo bezpieczne, jak na wyższych kondygnacjach.

Dlatego właśnie mieszkania Poznań z roku na rok zyskują na wartości, a dodatkowo na popularności, nie tylko wśród seniorów, ale również pośród młodych ludzi, którzy wybierają przede wszystkim komfort i wygodę mieszkań parterowych. Jak wiadomo bloki czteropiętrowe nie zawsze są wyposażone w windę, dlatego mieszkania na sprzedaż Poznań cieszą się większą popularnością.

Wysoki odsetek społeczeństw po 60 roku życia

Pierwszym czynnikiem, świadczącym o większej popularności mieszkań parterowych jest fakt, że obecnie dość duży odsetek społeczeństwa odgrywają seniorzy. Są to osoby po 60 roku życia, którym zdecydowanie wygodnie mieszka się na niższych kondygnacjach.

Dlatego właśnie mieszkania parterowe w ostatnich latach są tak popularne. Także młode osoby wybierają mieszkanie Poznań na parterze, na przykład z myślą o wygodnym wychodzeniu na spacer z małym dzieckiem, kiedy to istnieje konieczność wyprowadzania także wózka bądź innego pojazdu dziecięcego.

Społeczeństwo starzeje się i wpływa na rynek mieszkaniowy

To oczywiście, że na rynek mieszkaniowy przede wszystkim wpływa społeczeństwo. Obecnie widzimy rosnącą tendencję seniorów, dlatego mieszkania deweloperskie Poznań na parterze sprzedają się najchętniej, a ich cena bywa wyższa niżeli w przypadku mieszkań na piętrze.

Tym bardziej jeżeli w danym budynku nie ma windy, mieszkania na wyższych piętrach stają się mniej atrakcyjne nawet dla młodych ludzi, którzy poszukują mieszkań przede wszystkim wygodnych.

Następny wpis

Wybierz niedrogą i solidną wagę przemysłową

sob. paź 15 , 2022
Wśród wag przemysłowych na rynku możemy wyróżnić przede wszystkim wagi paletowe, wagi inwentarzowe oraz najpopularniejsze wagi pomostowe. Te ostatnie produkty są najczęściej wykorzystywane w przemyśle spożywczym, w handlu detalicznym i hurtowym. Jeżeli posiadają państwo własną działalność gospodarczą związaną ze sprzedażą dużej ilości produktów spożywczych o zwiększonej wadze, to właśnie waga […]
Wybierz niedrogą i solidną wagę przemysłową

Sprawdź też