W Szczecinie zjesz pizzę w nocy!

Prosty, drożdżowy placek z niewielką ilością dodatków na wierzchu czyli pizza to danie, które z Włoch dotarło do najdalszych zakątków świata. Danie to kochają także Szczecinianie. Pizzę chętnie zamawiamy z dostawą o różnych porach dnia; mieszkańców Szczecina do składania zamówień zaprasza pizzeria nocna Szczecin.

Tam zamówisz dobrą pizzę

W późnych godzinach nocnych nawet w tak dużym mieście jak Szczecin trudno jest znaleźć pizzerię, w której zamówienia na pizzę można złożyć o godzinie 3 nad ranem! Wyjątkiem jest pizzeria nocna Szczecin. Z tej pizzerii zamówienia na pizzę przyjmowane są od poniedziałku do czwartku w godzinach 17.00 – 3.00, w piątki i soboty do godziny 4.00. W niedzielę pizzeria nocna Szczecin jest czynna już od godziny 14.00. Pizzeria Szczecin przygotowała menu, w którym coś dla siebie wybiorą amatorzy ostrych i delikatnych smaków. W menu pizzeria Szczecin jest między innymi pizza Margherita, Capricciosa, kilka wariantów pizzy z kurczakiem, w tym oczywiście tradycyjna po hawajsku. Klienci pizzeria Szczecin mają do wyboru także pizze wegetariańskie oraz kilka ostrych w smaku.

Jakie są ceny pizzy?

Atrakcyjne ceny są jedną z cech charakterystycznych dla nocnej szczecińskiej pizzerii. Pizzeria Szczecin ma atrakcyjne ceny na stałe, do tego regularnie proponuje klientom rabaty. Bardzo korzystny rabat otrzymają studenci oraz osoby, które zdecydują się odebrać pizzę osobiście. W przypadku opcji z dostawą, dowóz do 2 kilometrów jest gratis. Gratisowy sos otrzymują klienci, którzy złożą zamówienie na kwotę powyżej 51 złotych.

Następny wpis

Kiedy przyda się program dla firm transportowych?

wt. wrz 24 , 2019
Program dla firmy transportowej może być niezwykle przydatnym narzędziem dla naszego przedsiębiorstwa. Program dla firm transportowych pozwala nam rozwiązać wiele problemów. Logistyka oraz przetargi Program dla firmy transportowej przyda się na etapie rozwoju biznesu od małego do średniego. Także, wtedy gdy firma nie ma osoby o niezbędnych kompetencjach lub pracownicy […]
Kiedy przyda się program dla firm transportowych?

Sprawdź też