Animacja i reklama video

Animacje 3D jak też animacje 2D, to sekwencyjna wstępnie przygotowanych plików graficznych w celu symulacji ruchu obiektów, realizowana przez zmianę lub przerysowanie każdej klatki. Postać w animowanym video może być żywą lub nieożywioną istotą. Może być w każdym środowisku i epoce, mieć supermoce. Fabuła filmu jest ograniczona jedynie wyobraźnią jego twórcy.

Animacja w służbie reklamy

Każde studio animacji jest w stanie stworzyć nam animacje reklamowe, które są skutecznym narzędziem promocji reklamowej usług i towarów. Jest to oryginalny i skuteczny sposób prezentacji produktów. Produkcja animacji może zostać wykorzystana w telewizji, podczas prezentacji projektów biznesowych, w dziedzinie edukacji i kultury, do reklamowania towarów i usług. Studio animacji pozwala tworzyć filmy poza ograniczeniami, co pozwala stosować niestandardowe zabiegi. Postacie są zdolne do dowolnej akcji (ludzie latają, koty śpiewają itp.).

Korzystaj z profesjonalnego studia animacji

Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z usług profesjonalistów przy tworzeniu reklamowych filmów. Studio animacji wie jak uniknąć skoków i zapewnić płynny ruch i mimikę postaci. Doskonale zdają sobie sprawę, że każdą klatkę należy narysować z najmniejszymi zmianami. Udoskonalanie często odbywa się metodami cyfrowymi. Animacja Flash jest zorientowana na Internet i ma funkcje, które ułatwiają pracę i zmniejszają rozmiar pliku. Rolki można tworzyć klatka po klatce, przesuwając je za pomocą animacji ruchu. Ponadto niektóre elementy animacji można zapętlać i nie zmieniać w kilku klatkach. Tym samym zyskujemy więcej możliwości w zakresie tworzenia spotów reklamowych.

Dodaj komentarz