Zalety kosmetyków mineralnych

Branża kosmetyczna rozwija się wyjątkowo szybko. Na półkach stacjonarnych i internetowych drogerii wciąż pojawiają się nowe kosmetyki. Od pewnego czasu dużo osób interesują kosmetyki mineralne. Poznajmy je trochę bliżej.

Zalety kosmetyków mineralnych

Kobiety, które chociaż raz zdecydowały się wykonać makijaż używając kosmetyków mineralnych bardzo je chwaliły. Z pewnością do dobrych opinii przyczyniło się to, że kosmetyki mineralne produkowane są tylko z naturalnych składników. Plusem jest również to, że kosmetyki mineralne mają stosunkowo gęstą konsystencję, a więc starczają na długo. Krótka lista składników oraz to, że są to naturalne składniki sprawiają, że kosmetyki te nie podrażniają nawet delikatnej skóry. Są hipoalergiczne i mogą być stosowane nawet przez alergiczki.

Jakie kosmetyki można kupić?

W ofercie są mineralne korektory, podkłady mineralne, cienie do powiek, róże mineralne. W składzie podkładów mineralnych jest między innymi dwutlenek tytanu. Dzięki temu podkłady mineralne mają nie tylko bardzo dobre właściwości kryjące. Dwutlenek tytanu to także naturalny filtr. Podkłady mineralne chronią przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Podkłady mineralne mogą być używane przez panie z cerą trądzikową, wrażliwą, a nawet tłustą.

Róże mineralne dostępne są w szerokiej gamie odcieni. Do wyboru są róże mineralne rozświetlające i matowe. Róże mineralne aplikuje się bardzo wygodnie. Ich główne składniki to dwutlenek tytanu i tlenek cynku. Krótki skład kosmetyków mineralnych sprawia, że są one bardzo przyjazne dla skóry.

Następny wpis

Mieszkania w Poznaniu - atrakcyjne propozycje

pon. gru 30 , 2019
Liczba nowych mieszkań, które powstają w naszym kraju jest dość duża, dlatego każdy kto będzie zainteresowany zakupem mieszkania na pewno znajdzie dla siebie atrakcyjne oferty. Wśród tych propozycji, na które można zwrócić uwagę będą niewątpliwie również nowe mieszkania Malta Poznań. Okolice jeziora w Poznaniu są bardzo popularnym miejscem i lokalizacja […]
Mieszkania w Poznaniu - atrakcyjne propozycje

Sprawdź też