Kupujemy sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny

Rehabilitacja pomaga wielu osobom w powrocie do zdrowia. Proces rehabilitacji po ciężkich chorobach i wypadkach zaczyna się jeszcze w szpitalu i jest kontynuowany w domu. Rehabilitacja jest potrzebna także seniorom. Wykonywanie ćwiczeń usprawniających wymaga odpowiedniego sprzętu. Taki sprzęt oferuje sklep rehabilitacyjny. 

Rodzaje sprzętu dostępnego w sklepie rehabilitacyjnym 

Sklep rehabilitacyjny oferuje bardzo bogaty wybór sprzętów rehabilitacyjnych; dzięki temu można wybrać taki, który najlepiej sprawdzi się przy danym schorzeniu. Sklep rehabilitacyjny ma w ofercie między innymi akcesoria, które przydatne są w profilaktyce przeciwzakrzepowej i przeciwprzykurczowej u osób w podeszłym wieku. Sklep medyczny proponuje więc między innymi różnej wielkości piłki do ćwiczeń. Z uwagi na różnorodność schorzeń wymagających stosowania sprzętu ortopedycznego sklep medyczny prowadzi również sprzedaż gorsetów i kołnierzy ortopedycznych, wózków inwalidzkich, kul, lasek i balkoników. 

Co jeszcze można kupić?

Mając na uwadze dobro leżących pacjentów sklep ortopedyczny proponuje także zakup materacy, poduszek i stożków przeciwodleżynowych. W ofercie sklepu są także wysokiej klasy łóżka rehabilitacyjne; są to zarówno łóżka mechaniczne standardowe jak i łóżka elektryczne. Łóżka zapewniają nie tylko komfort osobie leżącej, ale ułatwiają również pracę opiekunom. 

Jeśli temat ten wzbudził czyjeś zainteresowanie, zachęcamy do przeczytania także naszego wcześniejszego artykułu, w którym mówimy o tym, jaki sprzęt rehabilitacyjny można kupić.

Następny wpis

Kupujemy bramę garażową

śr. mar 27 , 2019
Garaż to dobry wybór, jeśli chcemy chronić samochód i na przykład zwiększyć trwałość opon. Wymaga on jednak odpowiedniej bramy. Obecnie bramy garażowe to szeroka gama produktów, które dość mocno różnią się między sobą. Jakie bramy garażowe możemy obecnie kupić? Na jakie rozwiązanie się zdecydować? Co proponują nam sprzedawcy? Bramy garażowe […]
Kupujemy bramę garażową

Sprawdź też