Odchudzanie w Poznaniu? Nic prostszego!

Kremy i balsamy odchudzające zawiodły. Diety odchudzające się nie sprawdziły. Karnet na siłownię się zagubił a do tego ostatnio zamknęli osiedlowy sklepik ze zdrową żywnością? Spróbuj nowego sposobu odchudzania w Poznaniu! Sprawdź ofertę salonów kosmetycznych i gabinetów pielęgnacji urody, które dla swoich klientów przygotowały specjalną ofertę zabiegów modelujących sylwetkę. Poniżej przedstawiamy wybór trzech innowacyjnych zabiegów, które są wykonywane w Poznaniu i służą odchudzaniu.

Fala akustyczna AWT

Wykorzystanie zewnątrzustrojowo wytwarzanych fal uderzeniowych działa redukująco na cellulit oraz pozwala w bezinwazyjny sposób pozbyć się tkanki tłuszczowej. Metoda AWT jest bardzo skuteczna, ponieważ dociera do głębszych warstw skóry. Jej skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Zapraszamy do skorzystania z tej metody odchudzania w Poznaniu.

Nożyczki liftingujące

Nazwa tego zabiegu brzmi strasznie, jednak nie ma się czego obawiać. Nożyczki to urządzenie, które wykorzystuje bio prąd i zalecane jest osobom, które chcą wymodelować sylwetkę. Jest to metoda, która może być stosowana w celu wyrównania niedoskonałości oraz uzyskania:

  • niezwykle jędrnych pośladków, tzw. efektu “brazylijskich pośladków”,
  • talii osy,
  • podniesionej skóry ramion.

Zabieg nożyczek liftingujących uznawany jest za odkrycie medycyny estetycznej i kosmetologii, które daje zjawiskowe i niemal natychmiastowe efekty.

Zaffiro Z 200 – termolifting

Ostatnią z proponowanych przez nas metod bezinwazyjnego wyszczuplenia ciała jest Zaffiro Z 200. Wykorzystując działanie promieniowania podczerwonego IR w organizmie uruchamiane są reakcje termiczne, które skutkują regeneracją i napinaniem skóry.

Zapraszamy do naszych gabinetów w celu zapoznania się z zabiegami odchudzającymi wykonywanymi w Poznaniu.

Następny wpis

Na co zwrócić uwagę przy wyborze zabawki dla dziecka?

sob. lut 10 , 2018
Na co zwrócić uwagę przy wyborze zabawki? Pierwsze lata życia dziecka są bardzo ważne i mogą znacząco wpłynąć na dalsze etapy rozwoju, dlatego istotne jest połączenie zabawy z nauką. Zabawki wczesnorozwojowe dla dzieci zaprojektowano z myślą, aby dziecko poprzez zabawę mogło poznawać świat i nabywać pierwszych umiejętności. Na rynku znajduje […]
Na co zwrócić uwagę przy wyborze zabawki dla dziecka?

Sprawdź też